Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

Anping Каунти Xinhai сообраќај Жица Mesh Производство копродукции, ООД

Нашата компанија е од големи размери, професионална ограда производство претпријатие за производство (од суровина-протегаат-заварување-ПВЦ насликани / обложени - производи), инсталирање и услуги способности.

Anping Каунти Xinhai сообраќај Жица Mesh Производство копродукции, Ltd е роден во 1989 година, и се наоѓа во жица мрежа земјиште, Anping Каунти, Hebei покраината, зафаќа површина од над 25.800 квадратни метри, а годишното производство да се добие 6 милиони квадратни метри , а дневното производство на оградата е 10 километри, на поцинкувани бодликава жица топло-натопи е повеќе од 20 тони. Нашата компанија е од големи размери, професионална ограда производство претпријатие за производство (од суровина-протегаат-заварување-ПВЦ насликани / обложени производи), инсталирање и услуги способности.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не